ДБЖ ARMAC Home Lite 650E/LED/V2 650 ВА
![]() |
ARMAC Home Lite 650E/LED/V2 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARMAC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARMAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити ARMAC Home Lite 650E/LED/V2 650 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Armac Home Lite 650VA LED Line-Interactive (HL/650E/LED/V2) | 2 693 грн. | ![]() |
| 2 689 грн. |
| 2 686 грн. |
| 2 692 грн. |
| 2 683 грн. | ![]() |
Модификації ARMAC Home Lite 650E/LED/V2
| Ціни на ARMAC Home Lite 650E/LED/V2 |
|---|---|---|---|---|
| ARMAC Home Lite 650E/LED/V2 650 ВА | від 2 683 грн. | 5 пропозицій | ||
| ARMAC Home Lite 850E/LED/V2 850 ВА | від 3 061 грн. | 5 пропозицій | ||