ДБЖ Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА (5UP0800090)
Відео 2Фото 5 |
Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА
Усі ціни 8 →Джерело безперебійного живлення Micro UPS 800 (5UP0800090) | 4 000 грн. |
ИБП Volt Polska Micro UPS 800 ВА (5UP0800090) | 4 421 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska Micro UPS (MicroUPS 800) 5UP0800090 | 4 009 грн. |
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Volt Polska Micro UPS 480/800W (Чорн | 4 799 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska Micro UPS (MicroUPS 800) | 3 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Volt Polska Micro UPS 800
Ціни на Volt Polska Micro UPS 800 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 600 600 ВА | від 2 142 грн. | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА | від 2 190 грн. | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Micro UPS 1000 1000 ВА | від 2 510 грн. | 6 пропозицій |