ДБЖ nJoy Keen 600 USB 600 ВА (UPLI-LI060KU-CG01B)
Фото 6 |
nJoy Keen 600 USB 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог nJoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі nJoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити nJoy Keen 600 USB 600 ВА
Усі ціни 28 →nJoy nJoy Keen 600 (UPLI-LI060KU-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x Schuko, USB, пл | 2 099 грн. |
Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 600 USB 2*Schuko (UPLI-LI060KU- | 1 919 грн. |
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 600 (UPLI-LI060KU-CG01B) Lin.int | 2 099 грн. |
Njoy Keen 600 Usb (UPLI-LI060KU-CG01B) | 2 389 грн. |
Njoy Keen 600 Usb (UPLI-LI060KU-CG01B) | 2 389 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації nJoy Keen 600 USB
Ціни на nJoy Keen 600 USB |
---|---|---|---|---|
nJoy Keen 600 USB 600 ВА | від 1 919 грн. | 28 пропозицій | ||
nJoy Keen 800 USB 800 ВА | від 2 214 грн. | 29 пропозицій |