ДБЖ Logicpower LP-650VA 650 ВА (0001078)
Фото 4 |
Logicpower LP-650VA 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-650VA 650 ВА
Усі ціни 28 →LogicPower LogicPower UPS LP 650VA (390Вт) (1078) | 2 268 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ LP 650VA (390Вт) (LP1078) | 2 268 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP 650VA LP1078 | 2 268 грн. |
LogicPower 650VA (LP1078) | 2 268 грн. |
LogicPower 650VA (LP1078) | 2 268 грн. |
ще 20 пропозицій
В принципі, непоганий безперебійник, для середніх систем відмінно підходить, на потужних не перевіряв. В автономному режимі може працювати хвилин 20. За цей час я встигаю закінчити роботу, закрити всі програми, спокійно вимкнути систему. Не доводиться сіпатися і переживати через те, що щось не збереглося.
Можна міняти батареї. Дуже корисно, бо рідні згодом розряджаються, а викидати через це весь безперебійник якось невигідно. Я змінював батарею всього раз, другий комплект поки що відмінно працює. Відмінно стабілізує вихідну напругу. Раніше серйозні проблеми з цим були, один раз навіть материнка на комп'ютері перегоріла через стрибок. Тепер за свою техніку абсолютно спокійний. Є всі типи захисту: від навантаження, короткого замикання, перенапруги та глибокого розряду. Тобто, суто теоретично, ніякі вибрики електромережі техніці не страшні. Їсти. Я знаю, що це мінус майже всіх безперебійників, але все одно дуже дратує, особливо вночі.
Відчутно гріється і через це батареї працюють не так довго, як могли б. І цим нічого не вдієш, оскільки трансформатор встановлений впритул до акумуляторів. Немає дисплея для відображення параметрів роботи, лише світлодіодна індикація. Але хоч діода три, а не один, як часто буває. користуюся Logicpower LP-1200VA місяць і більше
А как его выбрать? У меня пк жрёт приблизительно 450-500, подойдёт ли на 850, чтобы с запасом?
С небольшим запасом подойдет версия на 850 Вт, но лучше, конечно, помощнее. При выборе ИБП обращайте внимание так же на свойство: Эффективная выходная мощность (Вт), то есть при потреблении ПК 500 Вт эффективная выходная мощность ИБП должна быть не ниже 500 Вт. |
Додати відгук
Модификації Logicpower LP-650VA
Ціни на Logicpower LP-650VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-650VA 650 ВА | від 2 052 грн. | 28 пропозицій | ||
Logicpower LP-850VA 850 ВА | від 2 559 грн. | 17 пропозицій |