ДБЖ ARMAC Home 1500F 1500 ВА 9 Агод Schuko F (H/1500F/LED)
Товар застарів 4 888 грн. Тип: інтерактивне; Form factor: звичайний (Tower); Час роботи при повному навантаженні (хв): 3; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Діапазон вхідної напруги (В): 145 – 290; Максимальна вихідна потужність (ВА): 1500; Номінальна вихідна потужність (Вт): 950; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована) |
ARMAC Home 1500F 1500 ВА 9 Агод Schuko F |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARMAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARMAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ARMAC Home 1500F
Ціни на ARMAC Home 1500F |
---|---|---|---|---|
ARMAC Home 1000E 1000 ВА 7 Агод Schuko E | від 3 656 грн. | 3 пропозиції | ||
ARMAC Home 1000F 1000 ВА 7 Агод Schuko F | від 3 587 грн. | 3 пропозиції | ||
ARMAC Home 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E | від 4 063 грн. | 4 пропозиції |