ДБЖ Vinga VPE-800P 800 ВА
Фото 5 |
Vinga VPE-800P 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPE-800P 800 ВА
Vinga Vinga LED 800VA (VPE-800PU) | 2 399 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 800VA plastic case (VPE-800P) 4 | 2 158 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 800VA plastic case (VPE-800P) V | 2 299 грн. |
Vinga Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 800VA plastic case (VPE-8 | 2 299 грн. |
ДБЖ Vinga VPE-800PU 800 ВА | 2 399 грн. |
anonim
30 березня 2021, 20:06
Подойдёт ли такая модель для старенького компа,так как часто пропадает свет и ле #
Модификації Vinga VPE-800P
Ціни на Vinga VPE-800P |
---|---|---|---|---|
Vinga VPE-600P 600 ВА | від 1 757 грн. | 20 пропозицій | ||
Vinga VPE-800P 800 ВА | від 2 158 грн. | 5 пропозицій |