ДБЖ RITAR RTP650L-U Proxima-L 650 ВА (9988)
Фото 3 |
RITAR RTP650L-U Proxima-L 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP650L-U Proxima-L 650 ВА
ИБП RITAR RTP650L-U Proxima-L(9988) | 2 180 грн. |
ИБП Ritar RTP650L-U (390W) Proxima-L, LED, AVR, 2st, USB, 2xSCHUKO socket, | 2 180 грн. |
ДБЖ Ritar RTP650L-UX (390W) Proxima-L | 2 735 грн. |
Модификації RITAR RTP650L-U Proxima-L
Ціни на RITAR RTP650L-U Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP600L-U Proxima-L 600 ВА | від 2 100 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP650L-U Proxima-L 650 ВА | від 2 180 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP800L-U Proxima-L 800 ВА | від 2 388 грн. | 29 пропозицій | ||
RITAR RTP850L-U Proxima-L 850 ВА | від 2 395 грн. | 21 пропозиція |