ДБЖ RITAR RTP600L-U Proxima-L 600 ВА (7861)
Фото 3 |
RITAR RTP600L-U Proxima-L 600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP600L-U Proxima-L 600 ВА
ИБП RITAR RTP600L-U Proxima-L(7861) | 2 100 грн. |
ИБП Ritar RTP600L-U (360W) Proxima-L, LED, AVR, 2st, USB, 2xSCHUKO socket, | 2 100 грн. |
ДБЖ Ritar RTP600L-UX (360W) Proxima-L | 2 672 грн. |
Модификації RITAR RTP600L-U Proxima-L
Ціни на RITAR RTP600L-U Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP600L-U Proxima-L 600 ВА | від 2 100 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP650L-U Proxima-L 650 ВА | від 2 180 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP800L-U Proxima-L 800 ВА | від 2 477 грн. | 29 пропозицій | ||
RITAR RTP850L-U Proxima-L 850 ВА | від 2 520 грн. | 21 пропозиція |