Ноутбук Asus Vivobook S14 M3407GA [M3407GA-SF015W]
![]() |
Asus Vivobook S14 M3407GA [M3407GA-SF015W]
Шапка
Модифікації Asus Vivobook S14 M3407GA 4
Характеристики
Asus Vivobook S14 M3407GA [M3407GA-SF015W] |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Vivobook S14 M3407GA [M3407GA-SF015W]
В даний час цієї моделі немає в продажу.
Слідкуйте за оновленнями на сайті.
Серія Asus VivoBook S (середній клас)
від 35 910 грн.
15.6 ", 2880x1620 (16:9), OLED, 120 Гц, Core Ultra 7, 155H, 0.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Arc 8-Cores, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.5 кг
від 29 549 грн.
ультрабук, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Ryzen 5, 220, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Radeon 740M, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.4 кг
від 31 885 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Core 5, 210H, 1.6 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, UHD Graphics Xe G4 48EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.7 кг
від 34 999 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, Snapdragon X, X1-26-100, 3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Adreno GPU, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.4 кг
від 49 988 грн.
ультрабук, Intel Evo, 14 ", 1920x1200 (16:10), OLED, Core Ultra 7, 258V, 2.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Arc Graphics 140V, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.3 кг
від 56 999 грн.
15.6 ", 2880x1620 (16:9), OLED, 120 Гц, Core Ultra 7, 155H, 0.9 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Arc 8-Cores, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.5 кг
від 40 750 грн.
ультрабук, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Ryzen 5, 220, 3.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, Radeon 740M, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.4 кг
від 63 126 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), OLED, Core Ultra 7, 355, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, Graphics 4 Xe3, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.7 кг
від 50 800 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen 7, 260, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Radeon 780M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.7 кг
від 65 649 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), OLED, Ryzen AI, 7 445, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, Radeon 840M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.7 кг
від 28 414 грн.
трансформер 360°, 16 ", сенсорний, 1920x1200 (16:10), IPS, Core i5, 1335U, 0.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 1.9 кг
від 39 900 грн.
ультрабук, Intel Evo, 14 ", 1920x1200 (16:10), OLED, Core Ultra 5, 226V, 2.1 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Arc Graphics 130V, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.3 кг
від 46 999 грн.
ультрабук, Intel Evo, 14 ", 1920x1200 (16:10), OLED, Core Ultra 5, 226V, 2.1 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Arc Graphics 130V, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.3 кг
від 52 300 грн.
ультрабук, 14 ", 2880x1800 (16:10), OLED, 120 Гц, Ryzen 7, 8845HS, 3.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Radeon 780M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, USB-C 20Gbps, Wi-Fi 6E, 3D сканер обличчя, 1.3 кг
від 42 999 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Core Ultra 5, 225H, 1.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Arc Graphics 130T, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.7 кг
від 55 499 грн.
ультрабук, 14 ", 2880x1800 (16:10), OLED, 120 Гц, Ryzen 9, 8945HS, 4 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Radeon 780M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, DOS, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, USB-C 20Gbps, Wi-Fi 6E, 3D сканер обличчя, 1.3 кг
від 72 999 грн.
16 ", 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Radeon 890M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, USB-C 20Gbps, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.5 кг
від 52 999 грн.
Intel Evo, 16 ", 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core Ultra 5, 125H, 0.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Arc 7-Cores, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.5 кг
від 47 500 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, UHD Graphics Xe G4 48EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.7 кг
від 44 430 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen 7, 260, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Radeon 780M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.7 кг
Відеоогляди

Asus Vivobook S14 (M3407) Review: Big Battery, AI Features and a Brilliant OLED Display
13 лютого 202635 переглядів

Meet the ASUS Vivobook S14 (M3407): Slim, Strong & AI-Ready
3 грудня 202517 003 перегляда

ASUS Vivobook S14/S16 (M3407GA/M3607GA) #AMD | 2026
6 січня 20262 556 переглядів

VivoBook S 14 đã ngon hơn xưa rất nhiều? | Review Asus VivoBook S14 (M3407GA)
30 січня 20262 348 переглядів

Як вибрати ноутбук

Все про зарядки
Рекомендуємо
від 61 999 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7 / Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 176 170 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Max, GPU M5 Max 32-Core / M5 Max 40-Core, ОЗП 36 - 128 ГБ, накопичувач 2 ТБ - 8 ТБ, вага 2.14 кг
від 32 162 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 4050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 1.86 кг
від 46 139 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 119 449 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Pro, GPU M5 Pro 20-Core, ОЗП 24 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.14 кг
від 48 799 грн.
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M5, GPU M5 10-core / M5 8-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.23 кг
від 58 299 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M5, GPU M5 10-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.5 кг
від 32 999 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU RTX 2050 - RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.1 кг
від 53 125 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050 / RTX 5060, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 45 109 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 5050 - RTX 5070, ОЗП 12 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 2.4 кг
від 28 499 грн.
дисплей 13 ", 2408x1506 (16:10), проц, Apple A18 Pro, GPU A18 Pro 5‑core, ОЗП 8 ГБ, накопичувач 256 ГБ / 512 ГБ, вага 1.23 кг
від 67 699 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.5 кг