Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі електромобілі   /   Bambi

Електромобіль Bambi M4557EBLR

Фото - Дитячий електромобіль Bambi M4557EBLR
Фото 3
Bambi M4557EBLR
Вік:від 3-х років
Дизайн:snapdragon
Вага дитини:до 35 кг
Час їзди:до 90 хв
Макс. швидкість:6 км/год
Кількість передач:2 шт.
Всі характеристики
Характеристики M4557EBLR
Основне
Вікова група, від3 років
Зовнішній виглядsnapdragon
Марка автомобіля / мотоциклаJeep
Характеристики
Макс. вага дитини35 кг
Кількість місць2
Максимальна швидкість6 км/год
Кількість передач2 шт.
Задній хід
Функції та можливостідистанційне керування
плавний пуск двигуна
ремені безпеки
фари (світлові ефекти)
клаксон (сигнал)
звукові ефекти
радіо
mini-Jack 3.5 мм
USB-вхід
слот для карт пам’яті
Акумулятор і двигун
Кількість акумуляторів1 шт.
Ємність акумулятора10 Агод
Напруга12 В
Потужність70 Вт / 2x35 Вт /
Дальність пробігу7 км
Індикатор заряду акумулятора
Час безперервної їзди90 хв
Час зарядки10 год
Інше
Двері, що відкриваються
Матеріал колісгума
Розміри (ДхШхВ)117x78x 67 см
Вага20.4 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2021
Маркування виробника
M4557EBLR-10

M4557EBLR-2

M4557EBLR-3

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambi.

Купити Bambi M4557EBLR

Усі ціни 11 →

Дитячий електромобіль Джип Bambi Racer, червоний (M 4557EBLR-3)

Вид: джип / Рекомендований вік: от 3 лет до 8 лет / Максимальна швидкість, км/год: 6 / Матеріал корпусу: пластик / Матеріал к... щеоліс: EVA / Вага, кг: 20.4 / Максимальне навантаження, кг: 35
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
9 709 грн.

Дитячий електромобіль Джип Bambi M 4557EBLR-3 з пультом керування. Червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 569 грн.

Дитячий електромобіль Джип Bambi M 4557EBLR-2 з пультом керування. Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Дитячий електромобіль Джип Bambi M 4557EBLR-10 з пультом керування. Зелений

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Дитячий електромобіль Джип Bambi M 4557EBLR-3 з пультом керування. Червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  xViDix З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
13 197 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Bambi M4557EBLR