Дитячий електромобіль Bambi M4055AL
Bambi M4055AL
Вік:від 6-ти років
Дизайн:автомобіль
Вага дитини:до 100 кг
Час їзди:до 90 хв
Макс. швидкість:15.5 км/год
Кількість передач:2 шт
Регулювання керма
Всі характеристики
Купити Bambi M4055AL
Усі ціни 7 →Детский электромобиль Bambi Racer M 4055AL-6 до 100 кг | 37 948 грн. |
Дитячий електромобіль Bambi M 4055AL-1 Білий | 32 239 грн. |
Дитячий двомісний електромобіль Porsche Cayman 180W Bambi M 4055AL (Червон | 37 237 грн. |
Дитячий електромобіль Bambi M 4055AL-3 Червоний | 32 239 грн. |
Дитячий електромобіль Bambi M 4055AL-6 Жовтий | 32 239 грн. |
Дитячий двомісний електромобіль Porsche Cayman 180W Bambi M 4055AL (Жовтий | 37 237 грн. |
Дитячий двомісний електромобіль Porsche Cayman 180W Bambi M 4055AL (Білий) | 37 237 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →