Электрическая зубная щетка Berdsen Sonica B3
Фото 9 |
Berdsen Sonica B3 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Berdsen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Berdsen.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Berdsen Sonica B3
Все цены 7 →Ультразвукова зубна щітка Berdsen Sonica B3 Black (Польща) | 1 541 грн. |
Ультразвукова зубна щітка Berdsen Sonica B3 White | 1 541 грн. |
Електрична зубна щітка ультразвукова акумуляторна Berdsen Sonica B3 білий | 2 155 грн. |
Електрична зубна щітка ультразвукова акумуляторна Berdsen Sonica B3 чорний | 2 155 грн. |
Електрична щітка ультразвукова акумуляторна Berdsen Sonica B3 Black Польща | 2 155 грн. |
Електрична зубна щітка ультразвукова акумуляторна Berdsen Sonica B3 White | 2 155 грн. |
Електрична зубна щітка ультразвукова Berdsen Sonica B3 | 1 870 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →