Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Веломобілі   /   Berg

Веломобіль Berg Claas BFR

Фото - Веломобіль Berg Claas BFR
Фото 4
Berg Claas BFR
Колір
Вікова група, від
5 років
Призначення
універсальний
Зовнішній вигляд
спецтехніка
Макс. навантаження
100 кг
Кількість місць
1
Регульоване сидіння
Задній хід
Ручне гальмо
Передній спойлер
Діаметр переднього колеса
40 см
Діаметр заднього колеса
46 см
Тип коліс
надувні
Зовнішній вигляд коліс
тракторні
Крила на задніх колесах
Розміри
158x88x102 см
Вага
51 кг
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.

Купити Berg Claas BFR

BERG Claas BFR Салатовый 07.11.01

Orbitreki.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
54 446 грн.

Веломобиль Berg Claas BFR 071101

Groosha.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
54 764 грн.

Веломобіль BERG Claas BFR 07.11.01.00

Маркетплейс: Rozetka.ua  KidPro З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
55 017 грн.

Динаміка цін на Berg Claas BFR