Портативная колонка Borofone BR12 Amplio
Видео 2Фото 18 |
Borofone BR12 Amplio |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Borofone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Borofone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Borofone BR12 Amplio
Все цены 40 →Акустична система Borofone BR12 Amplio Sports Wireless Speaker Black (BR12 | 529 грн. |
Портативная колонка BOROFONE BR12 Amplio sports wireless speaker Black BR1 | 668 грн. |
Borofone Портативна колонка BR12 Amplio sports Grey (BR12G) BR12G | 549 грн. |
Borofone BR12 Black borofone br12 black | 749 грн. |
BOROFONE BR12 Amplio sports (BR12PU) Peacock Blue BR12PU | 545 грн. |
eще 20 предложений
Ціна доступна. Швидкий саморозряд. Непрацюючий фм режим.
Гучність не піднімається вище середнього. Theory Ist: пользуюсь Borofone BR12 Amplio менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Звук міг би бути і насиченнішим. Враження що не вистачає потужності.
Батарейка слабенька. Саморозряд присутній.
Підійде до пікніків, але майте павербанк.