Каталог   /   Зоотовари   /   Для собак   /   Корм для собак   /   Bosch

Корм для собак Bosch Adult Lamb/Rice 15 кг

Фото - Корм для собак Bosch Adult Lamb/Rice 15 кг
Bosch Adult Lamb/Rice 15 kg
Тип
сухий корм
Вага упаковки
15 кг
Вік
молоді / від 12 міс. /
дорослі
Розмір собаки
малі
середні
великі
гігантські
Клас корму
суперпреміум
Загальне призначення
повсякденний
дієтичний
Спеціальне призначення
для суглобів
Інгредієнти
м'ясо птиці, баранина, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни
Калорійність
364 ккал/100г
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Як обрати корм для собакПояснюємо, як вибрати відповідний корм з урахуванням віку, породи, розмірів, активності та стану здоров'я собаки.

Купити Bosch Adult Lamb/Rice 15 кг

Усі ціни 6 →

Сухий корм для собак Bosch HPC Adult з ягням і рисом 15 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  Just4pets З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 627 грн.

Сухий корм для собак Bosch Adult Lamb & Rice з ягням та рисом 15 кг (4015598013215)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RichPets З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 595 грн.

Сухий корм Bosch для Дорослих собак з Ягням та Рисом 15 кг (4015598013215)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мугівара З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 589 грн.

Сухий корм для собак Bosch Adult Lamb & Rice з ягням та рисом 15 кг (4015598013215)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Пес-Босс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 599 грн.

Сухий корм для собак BOSCH Adult Lamb&Rice 15 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZooLis З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 529 грн.

Сухий корм для собак Bosch HPC Adult Ягня та рис 15 кг (52080015)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Prite З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 033 грн.

Динаміка цін на Bosch Adult Lamb/Rice 15 кг

Модификації Bosch Adult Lamb/Rice

Ціни на Bosch Adult Lamb/Rice
Bosch Adult Lamb/Rice 1 кгвід 272 грн.1 пропозиція
Bosch Adult Lamb/Rice 3 кгвід 660 грн.3 пропозиції
Bosch Adult Lamb/Rice 15 кгвід 2 529 грн.6 пропозицій