Комбопідсилювач BOSS Katana-Mini X
![]() | в списокмої списки |
Шапка
BOSS Katana-Mini X |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOSS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія BOSS KatanaПорівняти в таблиці →
від 16 990 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 50 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 10 999 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, гібридний, 10 Вт, 5 ", Reverb, Delay, автономне живлення, роз'єми: на навушники
від 5 999 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 7 Вт, 4 ", Delay, автономне живлення, роз'єми: Line in, Line out, на навушники
від 27 999 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 100 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 42 899 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 100 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out, на навушники
від 20 370 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 30 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out, на навушники
від 21 068 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 50 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 23 651 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 100 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 26 199 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 30 Вт, 3 ", Reverb, Delay, автономне живлення, роз'єми: Line in, Line out, на навушники
від 28 284 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 100 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 47 373 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 100 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out, на навушники
від 29 970 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 30 Вт, Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out, на навушники
від 23 999 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, цифровий, 60 Вт, 10 ", Overdrive, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 35 999 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, цифровий, 160 Вт, 10 ", Overdrive, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 33 999 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 100 Вт, 12 ", Reverb, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
Відеоогляди

Boss Katana MINI X Guitar Amp - Any Good?
21 листопада 2024175 558 переглядів

The New BOSS Katana Mini X is LOUD !! #guitar #bosskatana #thomann
21 листопада 202473 647 переглядів

The New BOSS Katana-Mini X Is An Upgraded, Tiny, Portable, POWERHOUSE Of An Amp!
21 листопада 202465 296 переглядів

Honey, Boss Shrunk The Katana (Deep Dive Review of the Katana-Mini X)
21 листопада 202457 942 перегляда

Boss Katana Mini X (What's The Point?)
13 січня 202555 569 переглядів

Is This the Perfect Mini Amp?
7 січня 202532 285 переглядів

BOSS Katana-Mini X Portable Guitar Amplifier Demo
26 грудня 202431 734 перегляда

Fun with the KATANA-MINI X
9 грудня 202423 693 перегляда

BOSS Katana Mini X - ROOM SOUND (phone camera audio only)
21 листопада 202414 394 перегляда

Boss Katana Mini X | A Mini Amp Has Never Sounded So Big
21 листопада 202412 258 переглядів

Boss Katana Mini-X | IN THE ROOM
16 грудня 20245 945 переглядів

Boss Katana Mini Vs Katana Mini X - Part 1 with @SearchingForTone
24 січня 20254 386 переглядів

The New Boss Katana MINI X | Is It Any Good?
11 грудня 20243 997 переглядів

Guitar Teaching Amplifier - The Boss Katana Mini X
16 січня 20252 510 переглядів

Boss Katana Mini X Demo with Custom EVH Wolfgang Guitar | Unboxing & Review. 12/28/24
29 грудня 20241 723 перегляда

Sounds on the BOSS KATANA MINI X
31 грудня 2024536 переглядів

PRS SE Custom 24-08 e Boss Katana mini X #prsguitars #bosskatana
23 грудня 2024258 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 499 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, гібридний, 10 Вт, 6.5 ", Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, під мікрофон, на навушники
від 8 575 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, гібридний, 15 Вт, 6.5 ", імпеданс 4 Ом, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, на навушники
від 6 790 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 8 Вт, 6.5 ", імпеданс 4 Ом, Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, автономне живлення, роз'єми: Line in, Line out, на навушники
від 9 920 грн.
комбопідсилювач, для акустичної гітари, транзисторний, 30 Вт, 8 ", Reverb, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Pre out, під мікрофон, на навушники
від 15 999 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, гібридний, 40 Вт, 10 ", імпеданс 5 Ом, Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, на навушники
від 17 499 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, ламповий, 1 Вт, 8 ", Reverb, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out
від 5 990 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 10 Вт, 6 ", Overdrive, роз'єми: Line in, на навушники
від 6 160 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 10 Вт, 6.5 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, роз'єми: Line out, на навушники
від 5 057 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 15 Вт, 8 ", імпеданс 8 Ом, Reverb, роз'єми: Line in, на навушники
від 19 160 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, ламповий, 5 Вт, 12 ", Overdrive, Reverb, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out, на навушники
від 4 963 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 20 Вт, 8 ", імпеданс 8 Ом, роз'єми: Line in, на навушники
від 10 887 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 25 Вт, 8 ", Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, на навушники