Корм для собак Brit Obesity 0.4 кг
![]() |
Brit Obesity 0.4 кг
від 939 до 1 513 грн.
Шапка
Brit Obesity 2 kg 0.4 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Obesity 0.4 кг
Усі ціни 25 →Brit GF VetDiets 8595602528073Сухий корм для собак Brit GF VetDiets Dog Obesity 2 кг (8595602528073) пропонує інноваційний підхід для боротьби з ожирінням... щеу ваших чотирилапих друзів. Цей продукт суперпреміум класу створений для цуценят і юніорів усіх розмірів порід. Головна його функція — зниження надмірної ваги, зберігаючи при цьому високу якість раціону. Виготовлений у Чехії з ретельно відібраних інгредієнтів, таких як індичка, ягня та горох, корм забезпечує збалансоване харчування для підтримки здоров’я вашого улюбленця.
Беззернова рецептура ласощів допомагає знизити глікемічний індекс, що зменшує ризик постпрандіально Mallprix.comМенше року (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 1 218 грн. | ![]() |
Сухий корм для собак Brit VetDiets з ягням індичкою та горохом 2 кг 8595602528073Brit GF VetDiets Dog Obesity 2 кг при надлишковій вазі з ягням, індичкою та горохом Без зерновий повнораціонний сухий корм -... щедієта з ягням та горохом для зниження надлишкової ваги та підтримання нормальної маси тіла у дорослих собак. Показання: Зменшення надлишкової ваги та проблема ожиріння у собак. Підтримка оптимальної ваги. Підтримка ваги після кастрації. Протипоказання: Цуценята. Вагітні та годуючі собаки. Переваги: Уявляє собою ретельно збалансовану дієту, що забезпечує улюбленцю повноцінне харчування при особливих потребах його організму. Відрізняється високим вмістом легкозасвоювано Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 1 318 грн. | ![]() |
Brit GF Veterinary Diet Obesity Лікувальний корм для собак з надмірною вагою 2 кгДієтичний повноцінний та збалансований корм для собак з надмірною вагою та при та ожирінні. Zootovary.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 1 055 грн. |
| 1 199 грн. |
Сухий корм для собак Brit GF VetDiets Dog Obesity 2 кг (8595602528073) 8595602528073+ 45 балів ITbox, Вага упаковки - 2 кг, Призначення - проти ожиріння, Клас - суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, Розм... щеір породи - всі розміри, Тип упаковки - мішок, Країна-виробник товару - Чехія Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 1 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Brit Veterinary Diet
від 339 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 935 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 129 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: індичка, горошок, борошно, олія, лігноцелюлоза, сушені водорості, суперпреміум
від 4 199 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 1 239 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 939 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 130 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт., вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 1 399 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: жовтий горошок 35%, оселедець 20%, гречка, протеїн 12%, лососева олія, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 4 786 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: яйця, горох, солодка картопля і гречка, клас: холістик
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт., вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: лосось, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, водорості, суперпреміум
від 4 893 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 1 238 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 879 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 69 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт., вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо 85% (курка 65%, печінка 15%, лосось 5%), печінка 7%, суперпреміум
від 989 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 1 139 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 5 269 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт., вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: філе з 85% м'яса (65% куряча, 15% печінка, 5% рубець із ягнят), суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
Модификації Brit Obesity
| Ціни на Brit Obesity |
|---|---|---|---|---|
| Brit Obesity 0.4 кг | від 939 грн. | 28 пропозицій | ||
| Brit Obesity 12 кг | від 4 893 грн. | 10 пропозицій | ||
Показання:
- для зниження надмірної ваги
- підтримка оптимальної ваги
- зменшення ваги після кастрації
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 999 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 940 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 615 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 899 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: протеїн качки 22%, м'ясо качки 5%, злаки, жир, олія, овочі, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 985 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 2 320 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 3 085 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 775 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, курка, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 683 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни птиці, злаки, ягня, рис, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 895 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 258 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: куряча борошно, злаки, жири, рибне борошно, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 929 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: холістик