Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Brock

Плита Brock GS 001 W білий

Фото - Плита Brock GS 001 W білий
Brock GS 001 W
2023 рік
Колір
Тип варильної поверхні
газова
Управління конфорками
поворотні перемикачі
Робоча поверхня
емальована
К-ть газових конфорок
1 шт.
Решітки конфорок
сталеві
Габарити (ВхШхГ)
6.4x26.8x26.8 см
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.

Купити Brock GS 001 W білий

Усі ціни 14 →

Настільна плита Broсk GS 001 W

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
429 грн.

Таганок 1-х кам. Brock GS 001 W

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 153 грн.

Brock Настільна плита Brock GS 001 W White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
409 грн.

Настільна плита BROCK GS 001 W NW25388

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
564 грн.

Таганок 1-х кам. Brock GS 001 W

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 379 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Brock GS 001 W білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна