Плита Brock HPI 3001 BK чорний
Brock HPI 3001 BK 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brock HPI 3001 BK чорний
Усі ціни 6 →Настольная плита Brock HPI 3001 BK | 1 566 грн. |
Настільна плита Brock HPI 3001 BK (HPI3001BK) HPI3001BK | 1 055 грн. |
Brock HPI 3001 BK | 1 055 грн. |
Настільна плита BROCK HPI 3001 BK | 983 грн. |
Електроплита HPI 3001 BK 1200Вт, Інфрачервона плита, Діаметр 17,7см | 995 грн. |
Brock Настільна плита Brock HPI 3001 BK (HPI3001BK) HPI3001BK | 1 055 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →