Сканер Canon DR-C240
![]() |
Canon DR-C240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon DR-C240
Усі ціни 26 →Документ-сканер Canon DR-C240 (0651C003)Тип протяжный, Оптическое разрешение 600х600 dpi, Датчик изображения CIS, Разрядность цветного сканирования 24 бит, Разрядн... щеость сканирования с оттенками серого 8 бит, Тип подключения USB, A-techno.com.uaЗ нами 10 років (Київ) Поскаржитись | 25 740 грн. | ![]() |
Документ-сканер А4 Canon DR-C240 0651C003imCE DR-C240 - це надкомпактний і потужний настільний сканер, який має міцну конструкцію і забезпечує надійну подачу паперу д... щеля сканування документів різноманітних форматів і розмірів, у тому числі паспортів. Виняткова якість конструкції imceCE DR-C240 і функції, спрямовані на збільшення продуктивності, є справжнім проривом у цьому ціновому сегменті. Сканер imceCE DR-C240, що забезпечує швидке сканування зі швидкістю до 45 стор./хв/90 зобр./хв, - природний комплексний вибір для офісів і робочих груп. Безшумна робота сканера і його компактний і привабливий настільний дизайн справляють приємне враження в адміністративни Click.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 29 220 грн. |
| 26 723 грн. | ![]() |
Canon 0651C003imCE DR-C240 - це надкомпактний і потужний настільний сканер, який має міцну конструкцію і забезпечує надійну подачу паперу д... щеля сканування документів різноманітних форматів і розмірів, у тому числі паспортів. Виняткова якість конструкції imceCE DR-C240 і функції, спрямовані на збільшення продуктивності, є справжнім проривом у цьому ціновому сегменті. Сканер imceCE DR-C240, що забезпечує швидке Mallprix.comМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 27 608 грн. | ![]() |
Документ-сканер Canon DR-C240 (0651C003) 0651C003Компактний сканер документів - ідеальний варіант для жвавих офісів і просторів, де відбувається робота з клієнтами. imageFORM... щеULA DR-C24 0 - це компактний і потужний настільний сканер, який має міцну конструкцію і забезпечує надійну подачу паперу для сканування документів різноманітних форматів і розмірів, в тому числі паспортів. переваги Збільште продуктивність завдяки високій швидкості 2-стороннього сканування (до 90 зобр./Хв.) З легкістю сканувати різні типи документів, в тому числі паспорта, на одному компактному пристрої Оцініть комфорт роботи завдяки надійному процесу подачі паперу і міцності конструкції Доповніть свій робочий простір пристроєм з компактною конструкцією і елегантним дизайном, що забезпечує безшумну роботу Високопродуктив Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 25 740 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Серія Canon imageFORMULAПорівняти в таблиці →
від 6 594 грн.
портативний, A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, USB живлення
від 27 513 грн.
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, інтерфейс: LAN
від 16 091 грн.
портативний, A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, USB живлення
від 26 673 грн.
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування
від 6 697 грн.
портативний, A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, USB живлення
від 11 477 грн.
портативний, A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, USB живлення
Відеоогляди

Scanner Documentale Canon imageFORMULA DR-C240
11 травня 2017120 554 перегляда

Canon imageFORMULA DR-C240 - Product Showcase
17 грудня 201545 127 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 22 435 грн.
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування
від 24 441 грн.
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування
від 24 573 грн.
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, Wi-Fi
від 23 300 грн.
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, Wi-Fi, інтерфейс: LAN
від 26 339 грн.
A4, протяжний, 1200x1200 dpi, автоподача, двостороннє сканування, Wi-Fi, інтерфейс: LAN
від 28 477 грн.
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, Wi-Fi
від 25 234 грн.
A4, протяжний, 1200x1200 dpi, автоподача, двостороннє сканування, Wi-Fi, інтерфейс: LAN