Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Друк і поліграфія   /   БФП   /   Canon

БФП Canon MAXIFY MB2150

Фото - БФП Canon MAXIFY MB2150
Відео 7Фото 6
Canon MAXIFY MB2150
Тип:кольоровий, кольорів 4, струменевий
Формат:A4
Підключення:USB B, Wi-Fi 4 (802.11n)
Роздільна здатність друку:1200х600 dpi
Сканування:1200х1200 dpi
Ч/б друк:19 стр/хв
Кольоровий друк:13 стр/хв
Кількість картриджів:4 шт.

БФП, що представляє лінійку MAXIFY компанії Canon, позиціонується в якості рішення для домашнього офісу. Модель поєднує можливості кольорового струменевого принтера (дозвіл до 1200х600 dpi), копіра, сканера і факсу з пам'яттю на 250 сторінок. До характерних особливостей приладу відноситься підтримка двостороннього друку і присутність системи автоматичної подачі оригіналів на 50 аркушів.

Відповідно користувачам не доведеться вручну перевертати сторінки при роздруківці, плюс є можливість покласти стопку паперів для копіювання або оцифровки, а не розміщувати листи по одному. Багатофункціональний пристрій Canon MAXIFY MB2150 порадує гідною швидкістю роботи: за хвилину можливий друк до 19 чорно-білих і до 13 кольорових стор.порівнянно швидкодію і при копіюванні: 18 і 10 сторінок відповідно.

В якості вихідних запропонований 4-кольоровий набір картриджів з помірним ресурсом: 1200 сторінок в монохромі і 900 — в кольорі. До переваг моделі відноситься підтримка бездротової передачі даних (вбудований модуль Wi-Fi і технологія AirPrint). Окремо варто відзначити наявність кольорового 2.44-дюймового дисплея і USB-порту, призначеного для підключення флешок або інших носіїв даних.

Всі характеристики
Характеристики MAXIFY MB2150
Колір
Формат паперуA4
Технологія друкуструменевий
Колірністькольоровий
Кількість кольорів4
Друк та копіювання
Макс. роздільна здатність1200х600 dpi
Друк першої сторінки6 с
Ч/б копіювання18 стр/хв
Кольорове копіювання10 стр/хв
Ч/б друк19 стр/хв
Кольоровий друк13 стр/хв
Двосторонній друк
Автоподача оригіналів50 стр
Витратні матеріали
Щомісячний ресурс20 тис.стор
Ресурс ч/б картриджа1200 стр
Ресурс кольорового картриджа900 стр
Кількість картриджів4 шт
Модель картриджівPGI-1500XLBK, PGI-1500XLC, PGI-1500XLM, PGI-1500XLY
Картридж більшої ємності
Функції та можливості
Передача данихпідключення до ПК (USB)
Wi-Fi 4 (802.11n)
USB (для флешок)
AirPrint
Екранкольоровий
Діагональ2.44 "
Додаткововбудований факс
Апаратна частина
Щільність паперу (мін)64 г/м²
Щільність паперу (макс)275 г/м²
Роздільна здатність при скануванні1200х1200 dpi
Глибина кольору сканера48 біт
Пам'ять факсу250 стр
Інше
Лоток подачі250 аркушів
Рівень шуму56 дБ
Споживана потужність27 Вт
Габарити (ШхГхВ)463x459x260 мм
Вага10.6 кг
Офіційний сайтcanon.co.uk
Дата додавання на E-Katalogлипень 2017
Маркування виробника
0959C008

0959C009

0959C028

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Як вибрати БФППосібник з вибору БФП для реалізації домашніх, офісних та комерційних проєктів з мінімальними витратами

Купити Canon MAXIFY MB2150

Усі ціни 15 →

Бфп Canon Maxify MB2150 (0959C009) 0959C009

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
7 415 грн.

БФП Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) 0959C009AA

Кольоровий багатофункціональний пристрій Canon MAXIFY MB2150 поєднує високоякісний друк, сканування, копіювання та факс-функц... щеії в одному компактному корпусі. Завдяки швидкості друку до 19 сторінок за хвилину в монохромному режимі та 13 — у кольорі, він ідеально підходить для офісних або домашніх завдань з високою продуктивністю. Висока роздільна здатність друку 1200 x 600 dpi забезпечує чіткі зображення та текст, а автоматичний двосторонній друк сприяє економії паперу. Об’єм паперу на 250 аркушів і автоматичний подавач на 50 листів роблять роботу максимально зручною. Модель підтримує друк і сканування з мобільних пристроїв, зокрема через Wi-Fi, Google Cloud Print, Apple AirPrint та Mopria, а також має функцію друку з хмарних сервісів (Google Drive, Dropbox, OneDrive тощо). Інтуїтивний кольоровий дисплей діагоналлю 6,2 см полегшує управління та налаштування. Висока виробничість забезпечується ємністю чорнильниць до 1200 чорно-білих і 900 кольорових сторінок. Завдяки підтримці протоколу SNMP і системним інструментам моніторингу, пристрій легко інтегрується в мережеву інфраструктуру. Це надійне рішення для ефективної роботи з високими обсягами друку та обробки документів.
3aua.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 062 грн.

БФП Canon MAXIFY MB2150 (0959C009)

БФП Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) — кольоровий багатофункціональний пристрій для дому та малого офісу, що поєднує друк, скан... щеування, копіювання й факс; друк до 19 стор./хв чорн. і 13 стор./хв кольором при роздільній здатності 1200×600 dpi, сканер 1200×1200 dpi і швидке виведення першої сторінки. Пристрій має автоматичний двосторонній друк, автоподавач на 50 арк. і касету на 250 арк., індивідуальні картриджі з ресурсом до ~1200 чорно-білих і до ~900 кольорових стор., що зменшує витрати; підтримує USB, Wi‑Fi, мобільний і хмарний друк, режим точки доступу та інтуїтивний кольоровий екран для налаштувань. Компактні габарити й вага ~10,6 кг, сумісність із різними типами носіїв (звичайний папір, конверти, етикетки) і заявлена місячна навантажуваність роблять модель придатною для щоденних обсягів друку й офісних робочих процесів.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 065 грн.

Багатофункціональний принтер Canon MAXIFY MB2150 (0959C009)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
6 062 грн.

Многофункциональное устройство Canon MAXIFY MB2150 WiFi Черное

Автоматическая двусторонняя печатьАвтоматическая двусторонняя печать позволит тебе экономить время и деньги. Теперь не нужно... щевручную переворачивать листы, чтобы выпечатать документы с обеих сторон. Устройство сделает это за тебя, а ты сможешь заняться другими обязанностями. Благодаря этой технологии ты тратишь меньше бумаги и уменьшаешь объем напечатанных документов.Больше
Gadgetgalaxy.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
6 879 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Canon MAXIFY MB2150

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
модель із серйозними недоліками
2 березня 2020 
Не купуйте цей принтер під нього ніхто не привозить картриджі
немає
ніхто не привозить картриджі
Вадимкористуюся Canon MAXIFY MB2150 кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди