БФП Canon PIXMA E404
Відео 4Фото 7 |
Недорога модель, головним чином примітна можливістю друку фотографій і вельми корисною в побутовому використанні функцією двостороннього друку, що на практиці дозволяє прискорити роздрук великих обсягів інформації. А це може виявитися дуже корисним, оскільки швидкість роботи Canon PIXMA E404 досить скромна — 8 стр/хв при друку ч/б режимі і 4 стор/хв в кольоровому. Ресурси картриджів також відносно невеликі: 300 сторінок для кольорового і 400 для чорно-білого. А ось інтегрований сканер може похвалитися збільшеною глибиною кольору 48 біт, хоча максимально роздільна здатність при цьому становить 600х1200 dpi. Набір інтерфейсів передача даних представлений одним класичним USB. Загалом, модель позиціонується як легке, доступне і гарне рішення для дому.
Купити Canon PIXMA E404
Усі ціни 96 →Многофункциональное устройство Canon PIXMA Ink Efficiency E414 (1366C009) | 3 099 грн. |
Бфп Canon Pixma Ink Efficiency E414 (1366C009) | 2 848 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Canon PIXMA Ink Efficiency E414 (136 | 2 531 грн. |
БФП струменевий Canon PIXMA Ink Efficiency E414 1366C009 | 2 999 грн. |
БФП Canon PIXMA Ink Efficiency E414 (1366C009) | 2 699 грн. |
6 3 1 1 |
Користуюся таким приблизно 4 місяці, для моїх потреб він повністю підходить, якістю друку теж задоволень та жодних нарікань не маю. Якість друку, ціна. З негативних моментів це те, що він не може друкувати на повний аркуш формату А4, а залишає відступ приблизно в 1 см, це не дуже зручно коли друкуєш документи або фото на весь аркуш А4. Та також ціна оригінальних картриджів. Artem Romanenko: користуюся Canon PIXMA E404 кілька місяців |
не витрачайте гроші, це вже третій принтер у нашому будинку, бо мама вчитель і друкувати треба дуже багато. поки не вийшов з роботи картриджі він працював ще більш-менш, якщо не враховувати друк зі смугами і величезні відступи від краю паперу. але після заміни картриджів на офіційні у досвідченого майстра принтер взагалі помер. повторна заміна, повна розбірка не допомогли, тож тепер це просто предмет меблів. ні друк зі смугами, досить великі відступи по краях, переставши робити після заміни картриджа Юлія Т: користуюся Canon PIXMA E404 кілька місяців |
Купив модель E414 два роки тому, працює добре. "Рідного" ч/б картриджа вистачило дуже довго (щоправда, друкую не дуже багато, тому що він стоїть вдома, але сторінок 400 надрукував точно). Якість друку на висоті, як для МФУ такого рівня та ціни. Але не обійшлося і без мінусів: подекуди дуже хлипенька пластмаса, проблема з "памперсом", проблема з печаткою на фотопапері дрібних розмірів - це засмутило Можливість заправляти шприцем, якість ч/б друку та швидкість (швидше, ніж IP190) Товщина пластмаси, дуже незручно діставати картриджі. Владислав М: користуюся Canon PIXMA E404 більше року |