Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Пляшечки й поїлки   /   Canpol Babies

Пляшечка для годування Canpol Babies 59/300

Фото - Пляшечки (поїлки) Canpol Babies 59/300
Фото 3
Canpol Babies 59/300
Тип
пляшечка
Об'єм
120 мл
Вік
для новонароджених
Форма
класична
Матеріал
пластик
Додатково
мірна шкала
Матеріал соски
силікон
Швидкість потоку
повільна
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canpol Babies 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canpol Babies.

Купити Canpol Babies 59/300

Усі ціни 15 →

Пляшечка для годування Canpol babies Love&Sea 120 мл PP (59/300)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
154 грн.

Canpol babies 120 мл PP LOVE&SEA - розовая (59/300pin) 120млPPLOVE&SEA-розовая(59/300pin)

Форма сосок/Кругла|Комплект/Пляшечка, Ковпачок|Вид горлечка/Стандартне|Посилання на сайт виробника/https://canpolbabies.com/g... щеb_EN/canpol-babies-narrow-neck-bottle-120ml-love-and-sea-p2385984|Потік соски/Повільний|Розмір соски/Нет|Об `єм пляшечки/120 мл|Особливості/Не протікає|Тип/Пляшечка|Матеріал пляшечки/Пластик|Колір/Рожевий|Країна виробництва/Польща|Додатково/Сумісність з молокоотсосамі Canpol babies|Антиколікова система/Немає|Отвір у соскі/1 отвір|Вік дитини/З народження|Бренд/Canpol babies
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
155 грн.

Пляшечка CANPOL BABIES PP LOVE&SEA 120 мл рожева (59/300pin) 59/300pin

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Пляшечка для годування Canpol Babies Love & See з малюнком, від народження, рожева, 120 мл (59/300)

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
131 грн.

Пляшечка для годування Canpol babies PP LOVE&SEA 120 мл бірюзова (59/300tur)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
230 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Canpol Babies 59/300