Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   М'ясорубки   /   Caso

М'ясорубка Caso FW 2500

Фото - М'ясорубка Caso FW 2500
Фото 26
Caso FW 2500
Колір
Номінальна потужність
400 Вт
Пікова потужність
2500 Вт
Продуктивність
2.5 кг/хв
Кількість швидкостей
2
Реверс
Насадки
3 диски для фаршу / 3, 5, 8 мм /
для домашніх ковбас
формочка для котлет / прес для бургерів /
для печива
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал завантажувального лотка
метал
Захист від перевантажень
Відсік/підставка для зберігання насадок
Відсік для шнура
Ніжки на присосках
Габарити (ВxШxГ)
31x37.5x17 см
Вага
4.6 кг
Офіційний сайт
caso-design.de
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caso 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caso.
Як вибрати м'ясорубкуКлючові критерії вибору гарної м'ясорубки для ефективного оброблення продуктів та розширення можливостей кухні

Купити Caso FW 2500

Усі ціни 7 →

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Black

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Black — потужний і універсальний кухонний прилад для домашнього використання, що поєднує номін... щеальну потужність 400 Вт із піковими 2500 Вт і продуктивність до 2,5 кг/хв; двошвидкісний двигун постійного струму працює тихіше й стабільніше, а реверс усуває засмічення. Пристрій оснащений титанованим ножем і трьома решітками (3/5/8 мм) для різної текстури фаршу,
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 527 грн.

Електрична м'ясорубка Caso FW2500 Black 2500 Вт

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
9 381 грн.

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 865 грн.

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Black

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Black — потужний і універсальний кухонний прилад для домашнього використання, що поєднує номін... щеальну потужність 400 Вт із піковими 2500 Вт і продуктивність до 2,5 кг/хв; двошвидкісний двигун постійного струму працює тихіше й стабільніше, а реверс усуває засмічення. Пристрій оснащений титанованим ножем і трьома решітками (3/5/8 мм) для різної текстури фаршу,
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 534 грн.

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Silver

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Silver поєднує потужний тихий DC‑двигун 2500 W з двома швидкостями та реверсом, що дозволяє об... щеробляти до 2,5 кг продуктів за хвилину, зручну ергономіку та міцний сріблястий корпус; титанізоване лезо і три сталеві рифлені диски (3/5/8 мм) забезпечують рівномірний помел м’яса, риби та овочів для фаршу, котлет, бургерів чи паштетів; у комплекті є прес для бургерів у
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 335 грн.

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Silver

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Silver поєднує потужний тихий DC‑двигун 2500 W з двома швидкостями та реверсом, що дозволяє об... щеробляти до 2,5 кг продуктів за хвилину, зручну ергономіку та міцний сріблястий корпус; титанізоване лезо і три сталеві рифлені диски (3/5/8 мм) забезпечують рівномірний помел м’яса, риби та овочів для фаршу, котлет, бургерів чи паштетів; у комплекті є прес для бургерів у
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 328 грн.

Електром'ясорубка Caso FW 2500 Silver

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Caso FW 2500