Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Витратні матеріали   /   Картриджі   /   CET Group

Картридж CET Group CET8989

Фото - Картридж CET Group CET8989
CET Group CET8989
Тип принтера / БФП
лазерний
Колір
чорний
Ресурс
7200 сторінок
Сумісність
Kyocera ECOSYS M2040, M2540, M2640
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CET Group 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CET Group.

Купити CET Group CET8989

Усі ціни 11 →

Картридж CET Kyocera TK-1170 + chip (M2040dn, M2540dn/dw, M2640idw) (CET8989) CET8989

+ 15 балів ITbox, лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - Kyocera, 12 000 стр
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
739 грн.

Картридж CET Kyocera TK-1170 + chip (M2040dn, M2540dn/dw, M2640idw) (CET8989) CET8989

лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - Kyocera, 12 000 стр
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Тонер-картридж CET Kyocera Mita TK-1170 (CET8989)

Маркетплейс: MAUDAU  Картридж-Control З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
745 грн.

CET Картридж для принтера CET Kyocera TK-1170 + chip (M2040dn, M2540dn/dw, M2640idw) (8989) Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
899 грн.

Картридж CET TK-1170 для Kyocera M2040dn/M2540dn/M2540dw/M2640idw з чипом (CET8989)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
760 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на CET Group CET8989

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна