Витяжка Ciarko Icon W
![]() |
Ciarko Icon W |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ciarko 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ciarko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки

Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Купити Ciarko Icon W
Усі ціни 11 →Витяжка декоративна Ciarko Icon W Ecru Satin | 94 696 грн. | ![]() |
| 98 686 грн. |
Витяжка декоративна Ciarko Icon W Burgurdy (CDW3804BU) | 94 695 грн. |
| 94 696 грн. | ![]() |
Витяжка декоративна Ciarko Icon W White (CDW3804B) | 108 185 грн. | ![]() |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →