Витяжка Artel ART 0960 Punto
Artel ART 0960 Punto |
|
Доступна побутова дводвигунна козиркова витяжка невеликої потужності механічним керуванням, діаметром повітроводу 120 мм та енергоефективним LED-підсвічуванням (2х2 Вт). Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений обслуговування кухонь площею до 12 м². Завдяки ширині, що дорівнює 60 см, може обслуговувати переважну більшість газових/електричних варильних плит або індукційних поверхонь.
Корпус витяжки виконаний із забарвленої конструкційної вуглецевої сталі та будь-які типові забруднення з її поверхні можна легко видалити звичайними засобами побутової хімії. Управління продуктивністю всмоктування виконується за допомогою блоку механічних кнопок. Витяжка Artel ART 0960 Punto обладнана двома електродвигунами з двома осьовим вентилятором та підтримує три швидкості обертання.
Перша швидкість підійде для видалення випарів від однієї-двох працюючих конфорок, а порівняно невеликий рівень шуму не буде на заваді розмові і не ускладнить перегляд телевізора. Більш продуктивні режими (другий і третій) дозволяють впоратися із сильними запахами, що виникають, наприклад, під час термічної обробки риби. Монтаж такої моделі здійснюється до нижньої частини підвісної кухонної шафи та стіни.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Купити Artel ART 0960 Punto
Усі ціни 89 →Кухонна витяжка Artel ART 0960 PUNTO GREY | 2 399 грн. |
Витяжка плоска Artel ART-0960 Punto Black | 2 985 грн. |
Вытяжка Artel Art 0960 Punto Brown | 2 867 грн. |
Витяжка Artel ART-0960 PUNTO White | 2 721 грн. |
Вытяжка artel art 0960 punto White | 3 249 грн. |