Витяжка Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 нержавіюча сталь (PRF0037989B)
Відео 4Фото 4 |
Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 нержавіюча сталь |
|
Витяжка вбудованого типу, головною особливістю якої є висувна панель у поєднанні зі значною продуктивністю. Належить до компактного класу серед пристроїв Elite14 LUX GRIX, ширина становить 60 см; втім, цим відмінності від інших моделей і обмежуються. Згадана продуктивність досягає 650 м3/год на максимальній швидкості, всього регулювань швидкості передбачено 3. З режимів роботи передбачено лише відвід; штатний фільтр — алюмінієвий, можлива установка додаткового активного. Освітлення здійснюється галогеновими лампами.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 нержавіюча сталь
Усі ціни 57 →Elica Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 | 4 499 грн. |
Витяжка Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/60 | 4 499 грн. |
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/60 | 4 499 грн. |
Кухонна витяжка Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/60 (953) | 4 499 грн. |
Витяжка телескопічна Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/60 | 4 099 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 1 1 |
Користуюсь 12 років. За весь час кілька років тому змінила обидві лампочки. Хочу замінити знімні панелі, т.к. старі вже стали непридатними від жиру.
Техпідтримка, підкажіть, де купити? Не виявлено. Layma Geydar: рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60
Ціни на Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Elite 14 LUX WH/A/60 білий | від 3 081 грн. | 96 пропозицій | ||
Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 нержавіюча сталь | від 3 124 грн. | 59 пропозицій | ||
Elica Elite 14 LUX BL/A/60 чорний | від 2 899 грн. | 96 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →