Каталог   /   Зоотовары   /   Аквариумы и рыбки   /   Аквариумы   /   COLLAR

Аквариум COLLAR Pico 5 л

Фото - Аквариум COLLAR Pico 5 л
Видео 4Фото 10
COLLAR Pico Set 5 L
Форма
куб
Объем
5 л
Материал стекла
силикатное стекло
Конструкция
каркасный
Комплектация
фильтр
система подсветки
задний фон
Габариты (ВхШхГ)
170x170x170 мм
Толщина стекла
3 мм
Дата добавления на E-Katalog
февраль 2021
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог COLLAR 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели COLLAR.

Купить COLLAR Pico 5 л

Все цены 7 →

Collar Pico Set Настільний акваріумний набір (5 л) 5 літрів

Настільний акваріумний набір для утримання нескладних рослин, креветок та риб типу даніо-реріо, півників тощо. Надпрозоре скл... ещео акваріума забезпечує максимальне світлопропускання та природне перенесення кольорів від об єктів. В комплект входять акваріум DAQUARIUM, підкладка для акваріума, покривне скло, LED світильник AquaLigther Pico, фільтр. Об єм акваріуму 5 л
Zootovary.uaМенее года
(Киев)
Пожаловаться
1 768 грн.

Акваріумний набір Collar Pico Set 5 л

Акваріумний набір COLLAR для вирощування невибагливих видів рослин, а також для утримання креветок і дрібних видів риб AquaLi... ещеghter PicoSet — це акваріумний набір призначений для вирощування невибагливих видів рослин, а також для утримання креветок і дрібних видів риб. Переваги: ​​ Акваріум виготовлений з надпрозорого скла, має ідеально відполіровані краї та тонкі шви Невеликий об'єм
Masterzoo.uaНовый магазин
(Киев)
Пожаловаться
2 119 грн.

Акваріумний комплект Collar PICO SET 5 л. (170-170-170 мм)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ShopNemo С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 498 грн.

Акваріумний набір Collar Pico Set 5 л (7141)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ВС Retail С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 075 грн.

Акваріумний набір Collar Pico Set 5 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  lick&bark С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 225 грн.

Акваріумний комплект Collar Pico Set 5 л, 17х17х17см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Onida С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 331 грн.

Акваріумний набір Collar Pico Set 5 л (7141)

Маркетплейс: Rozetka.ua  WD Retail С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 098 грн.

Динамика цен на COLLAR Pico 5 л

Видеообзоры