3D-принтер Creality Halot-X1 Combo
![]() |
Creality Halot-X1 Combo AFUбез AFU |
|
|
Включає до комплекту AFU Resin Management System систему автоматичної подачі смоли.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creality 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creality.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creality Halot-X1 Combo
Усі ціни 15 →3D принтер Creality Halot-X1 Combo | 36 499 грн. |
| 37 526 грн. | ![]() |
3D-принтер Creality Halot-X1 Combo | 26 763 грн. |
Creality HALOT-X1 Combo HALOT-X1Combo | 36 499 грн. |
3D-принтер Creality HALOT-X1 Combo | 35 306 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Creality Halot-X1 Combo
| Ціни на Creality Halot-X1 Combo |
|---|---|---|---|---|
| Creality Halot-X1 Combo | від 26 696 грн. | 16 пропозицій | ||
| Creality Halot-X1 | від 25 351 грн. | 13 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →