Соковыжималка Crownberg CB-3402
Видео 1Фото 4 |
Crownberg CB-3402 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crownberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crownberg CB-3402
Все цены 6 →Соковитискач Crownberg електрична відцентрова для обробки цілих фруктів 60 | 1 575 грн. |
Соковижималка електрична Crownberg CB-3402 600 Вт | 1 750 грн. |
Електрична соковижималка з нержавіючої сталі Crownberg CB-3402 600W | 1 599 грн. |
Соковитискач Crownberg CB-3402 для фруктів овочів томатів цитрусових 600 В | 1 882 грн. |
Соковижималка шнековая з функцією реверсу і самоочищенням потужністю 1000 | 1 419 грн. |
Соковитискач Crownberg електричний відцентровий для обробки цілих фруктів | 1 710 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →