Плита DAHATI 2000-02X нержавіюча сталь
![]() |
DAHATI 2000-02X нержавіюча сталь 2024 рік |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAHATI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAHATI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAHATI 2000-02X нержавіюча сталь
Усі ціни 18 →| 7 011 грн. | ![]() |
Плита DAHATI 2000-02Х | 6 999 грн. |
Газова плита Dahati 2000-02X | 6 631 грн. |
| 6 571 грн. | ![]() |
| 6 999 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →