Плита DAHATI 2000-21 білий
Фото 3 |
DAHATI 2000-21 білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAHATI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAHATI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAHATI 2000-21 білий
Усі ціни 12 →Плита комбінована Dahati 2000-21 | 7 259 грн. |
плита dahati 2000-21s | 7 926 грн. |
Комбінована плита Dahati 2000-21 | 7 107 грн. |
DAHATI 2000-21 | 7 259 грн. |
Плита кухонная DAHATI 2000-21 | 7 695 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →