Плита DAHATI 2000-09 нержавіюча сталь
Фото 4 |
DAHATI 2000-09 нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAHATI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAHATI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAHATI 2000-09 нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Газова плита Dahati 2000-09 X | 8 757 грн. |
Плита комбінована Dahati 2000-09GS | 8 915 грн. |
Плита Dahati 2000-09X | 9 203 грн. |
плита dahati 2000-09 s | 8 924 грн. |
DAHATI 2000-09 S | 8 580 грн. |
ще 20 пропозицій
Жахливо! Таймера нема, вислали інструкцію, де вказано кілька моделей, і як нею користуватися, яка з них моя, піди розберися. Кришка задньої панелі не дає поставити посуд по центру полум'я, мішає. Написано фірма DANATI, фарба почала вигоряти пламенем і розтікається, просто страшно. Нічого особливого, не в захваті. Без таймера просто звичайна, як за радянських годин. Не розумію, чому на сайті продають ці плити данаті, а інструкції як користуватися цими різними марками немає, просто страх. Lana: користуюся DAHATI 2000-09 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →