Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до ноутбуків   /   Сумки для ноутбуків   /   Defender

Сумка для ноутбука Defender Solid 15.6 15.6 " (26088)

Фото - Сумка для ноутбука Defender Solid 15.6 15.6 "
Фото 21
Defender Solid 15.6
Колір
Призначення
діловий стиль
Максимальний розмір
15.6 "
Тип
сумка
Характеристики
наявність зовнішніх відділень
дод. внутрішні відділення
плечовий ремінь
кріплення на валізу
Матеріал
шкірозамінник
Розміри (ШхВхТ)
41x31x4 см
Вага
370 г
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Маркування виробника
26088

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Захисти свій ноутбук: Вибираємо оптимальний спосіб транспортуванняВивчаємо всі нюанси транспортування ноутбука та підбираємо аксесуари, які забезпечать йому надійний захист

Купити Defender Solid 15.6 15.6 "

Defender Solid 15.6 Black (26091) 26091

Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліуретан, зовнішні розміри - 410 х 300 х 40 мм, чорний
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
599 грн.

Defender Solid 15.6 Grey (26088) 26088

Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліуретан, сірий
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
589 грн.

Defender Solid 15.6 Beige (26126) 26126

Матеріал - поліуретан, зовнішні розміри - 410 х 300 х 40 мм, бежевий
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
595 грн.

Динаміка цін на Defender Solid 15.6 15.6 "

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна