Каталог   /   Инструмент и садовая техника   /   Оборудование и станки   /   Компрессоры   /   DeWALT

Компрессор DeWALT DPC10QTC 9 л
сеть (230 В)

Фото - Компрессор DeWALT DPC10QTC 9 л сеть (230 В)
Видео 5Фото 10
DeWALT DPC10QTC
Тип компрессора
поршневой
Конструкция
безмасляный
Привод
ременной
Производительность на входе
119 л/мин
Производительность на выходе
82 л/мин
Номинальное давление
13.8 бар
Мощность
1.1 кВт
Мощность
1.5 л.с.
Обороты
2250 об/мин
Кол-во цилиндров
1
Кол-во ступеней
1
Ресивер
горизонтальный
Объем ресивера
9 л
Источник питания
сеть (230 В)
Уровень шума
89 дБ
Уровень звука (LPA)
72 дБ
Габариты
44x54x34 см
Вес
20.4 кг
Официальный сайт
dewalt.co.uk
Дата добавления на E-Katalog
октябрь 2022
Маркировка производителя
DPC10QTC-GB

DPC10QTC-QS

Редактор E-Katalog, Компрессоры
Serhii Melnyk, отредактировано 05.10.2022
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог DeWALT 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели DeWALT.

Купить DeWALT DPC10QTC 9 л
сеть (230 В)

Компресор безмасляний DeWALT DPC10QTC

Опис безмасляного компресора DeWALT DPC10QTC: DeWALT DPC10QTC - префесійний високопродуктивний безмасляний компресор, призначений для різних завдань. Забезпечує чисте стиснене повітря, що робить його ідеальним для багатьох завдань у різних галузях: ремонт і будівництво, для роботи з пневмоінструментом; автосервіси - підкачування шин, продування то... ещещо. Оснащений 9.4 л ресивером, який допомагає
Dewalt-tools.com.uaС нами 3 года
(Киев)
Пожаловаться
20 999 грн.

Компресор безмасляний DeWALT DPC10QTC

Безмасляний портативний компресор DeWALT DPC10QT з ресивером об'ємом 9.4 л призначений для виконання широкого кола завдань у різних сферах: підходить для ремонту та будівництва, роботи з пневмоінструментами. Двигун потужністю 1.1 кВт створює тиск до 13.8 бар при продуктивності на виході 82 л/хв. Вага — 18.3 кг. Компактний компресор з прод... ещеуктивністю 119 л на вході та 82 л на виході Опис
Instrumentarium.uaС нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
19 999 грн.

Компресор повітряний безмасляний DeWALT DPC10QTC

✔ Параметри мережі: 230 В ✔ Потужність: 1.1 кВт ✔ Продуктивність на вході: 119 л/хв ✔ Максимальний тиск: 13.8 бар ✔ Об’єм ресивера: 9.4 л Технічні характеристики DPC10QTC Виробник DeWALT Країна-виробник Китай Потужність двигуна, кВт 1.1 Максимальний тиск, бар 13.8 Продуктивність на вході, л/хв 119 Продуктивність на виході, л/хв 82 Об... еще’єм ресивера, л 9.4 Напруга, В 230 Привід прямий Кількість циліндрів 1 Вага, кг 18.3 Габаритні розміри упаковки DPC10QTC Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм 539 435 335
Kitkey.com.uaС нами 4 года
(Киев)
Пожаловаться
20 999 грн.

Компресор безмасляний DeWALT DPC10QTC

п»їІнноваційний компресор без масла Dewalt DPC10QTC для вашого комфорту Компресор безмасляний Dewalt DPC10QTC - це надійний інструмент, призначений для забезпечення високої продуктивності в різноманітних сферах діяльності. Його конструкція передбачає простоту у використанні та легкість у транспортуванні, що робить його ідеальним вибором для профес... ещеіоналів, які цінують ефективність.
Stanley'S.uaС нами 3 года
(Киев)
Пожаловаться
20 999 грн.

Динамика цен на DeWALT DPC10QTC 9 л
сеть (230 В)

  • Минимальная
  • Средняя
  • Максимальная
Видеообзоры