Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Гірки   /   Doloni

Гірка Doloni 0140

Фото - Гірка Doloni 0140
Фото 3
Doloni 0140
Колір
Призначення
домашня
Форма спуску
пряма
Максимальне навантаження
30 кг
Вікова група, від
2 років
Матеріал спуску
пластик
Матеріал каркасу
пластик
Висота спуску
95 см
Габарити ВхШхД
79x60x146 см
Вага
3.9 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doloni 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doloni.

Купити Doloni 0140

Усі ціни 27 →

Дитяча гірка для катання Doloni молочна з сірим, 140 см, від 2 років (0140/12)

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 199 грн.

Дитяча пластикова гірка для катання 0140/18 кремово-м'ятна, 140 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  SharaIgor З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 425 грн.

Гірка дитяча DOLONI 0140/12 (140 см) бежево-сіра

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 479 грн.

Гірка дитяча DOLONI 0140/18 (140 см) м'ята/кремовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Дитяча пластикова гірка для катання 0140/18 кремово-м'ятна, 140 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 893 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Doloni 0140