Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Dreame
Вертикальний пилосос

Dreame R10 Pro (VTV41B)

Фото - Пилосос Dreame R10 Pro
Відео 10Фото 14
Dreame R10 Pro
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність425 Вт
Потужність всмоктування150 Вт
Сила всмоктування20000 Па
Об'єм пилозбірника0.6 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокмінітурбощітка
електрична турбощітка
довга щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Напруга батареї25.2 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора3 Агод
Час роботи65 хв
Час зарядки4 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму84 дБ
LED підсвічування
Вага1.65 кг
Офіційний сайтdreame.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Маркування виробника
VTV41B

Компанія Dreame пропонує вертикальний пилосос з портативним блоком, який можна використовувати різними способами: у зібраному вигляді або як ручну модель, від'єднавши портативний блок від труби. В результаті ви отримуєте універсального помічника для прибирання будинку, робочого столу, літньої тераси, салону автомобіля і т. д. Пристрій призначений тільки для сухого прибирання та має безліч насадок у комплектації.

У першу чергу це універсальна щітка для будь-яких покриттів, чи то ламінат чи килим із високим ворсом. Щетинки V-подібної форми дозволяють легко прибирати вовну та волосся, дрібний пил та бруд. А дві LED-лампи підсвічують затемнені ділянки, важкодоступні місця та невидимий для ока пил. Насадка з м'яким ролером призначена для більш дбайливого догляду та делікатного прибирання паркету, плитки або дерев'яної підлоги.

Моторизована міні-щітка підійде для очищення м'яких меблів та вовни свійських тварин. Крім цього, Dreame R10 Pro поставляється з щілинною та пиловою насадками та настінним кріпленням для зарядки та зберігання пристрою у вертикальному положенні. Усередині встановлено потужний мотор, який працює зі швидкістю до 108000 оборотів на хвилину і забезпечує високу силу всмоктування 20000 Па.

Доступне регулювання потужності залежно від потреб та типу поверхні. Багаторівнева система фільтрації включає циклонний фільтр, фільтр для великого сміття і НЕРА, ефективно збираючи сміття і великої, і дрібної фракції і випускаючи назовні вже очищене повітря. Об'єм пилозбірника складає 0.6 л. Модель працює без дротів від вбудованого акумулятора ємністю 3000 мАгод. Одного заряду вистачає до 65 хвилин автономної роботи, а на повну зарядку батареї потрібно близько 4 годин. При цьому акумулятор повністю знімний, тому за потреби ви можете докупити змінний блок, щоб збільшити автономність пилососу.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.

Купити Dreame R10 Pro

Усі ціни 14 →

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame R10 Pro (VTV41B)

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame R10 ProВідчуйте задоволення від прибирання вашого будинку з акумуляторним вертикал... щеьним пилососом Dream R10 Pro! Цей потужний пристрій з бездротовим дизайном дозволяє вам прибрати до 65 хвилин без перерви, завдяки потужності всмоктування 20 000 Па. Легкий і зручний, він ідеально підходить для всіх типів поверхонь, а додаткові насадки забезпечують максимальну універсальність прибирання.Особливості, які варто знатиДосить відволікатися на шнури! Dreame R10 Pro працює від 7 акумуляторних батарей ємністю 3000 мАг, що забезпечує тривалу та ефективну роботу. Інноваційна п'ятишарова система фільтрації видаляє 99,9% бруду, гарантуючи чистоту вашого дому. Знімний контейнер для пилу об'ємом 0,6 л легко очищається одним натисканням кнопки, що робить прибирання ще комфортнішим.Чому Dreame R10 Pro – найкращий вибір?Цей пилосос не тільки потужний, але й тихий, що дозволяє вам прибирати без зайвого шуму. Унікальна V-подібна щітка ефективно видаляє волосся та сміття з будь-яких поверхонь, а спеціальні зубці запобігають заплутуванню волосся. З Dreame R10 Pro ви зможете насолоджуватися чистотою вашого дому без зайвих зусиль і часу!Характеристики товару Тип пилососаВертикальний ПризначенняПобутовий пилосос Тип пилососаБезмішковий Потужність двигуна425 W Потужність всмоктування20 000 Па Ємність резервуара0,6 л ЖивленняВбудована акумуляторна батарея Ємність акумулятора7 x 3000 мАг Вологе прибиранняНі Знімний ручний пилососТак ФункціїСухе прибирання Час роботи65 хвилин КолірЧорний Час зарядки4 год Щітка для прибирання шерстіТак Вага1.65 кг Код виробникаR10 Pro
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 670 грн.

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame R10 Pro Black

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
12 906 грн.

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame R10 Pro (VTV41B)

Вертикальний і ручний пилосос Dreame R10 Pro поєднує безпроводний дизайн, потужність 20000 Па та до 65 хвилин роботи на одном... щеу заряді, забезпечуючи зручне прибирання великих площ; вага 4,2 кг і компактна конструкція полегшують маневрування, а мультифункціональна щітка та V‑форма насадки ефективно збирають волосся і крупний бруд на різних поверхнях. Пристрій оснащений LED‑підсвічуванням
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
9 666 грн.

Dreame R10 Pro

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
12 736 грн.

Акумуляторний пилосос Dreame R10 Pro (VTV41B)

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
13 950 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Dreame R10 Pro

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди