Dreame R10 Pro (VTV41B)
Відео 2Фото 14 |
Dreame R10 Pro |
|
Компанія Dreame пропонує вертикальний пилосос з портативним блоком, який можна використовувати різними способами: у зібраному вигляді або як ручну модель, від'єднавши портативний блок від труби. В результаті ви отримуєте універсального помічника для прибирання будинку, робочого столу, літньої тераси, салону автомобіля і т. д. Пристрій призначений тільки для сухого прибирання та має безліч насадок у комплектації.
У першу чергу це універсальна щітка для будь-яких покриттів, чи то ламінат чи килим із високим ворсом. Щетинки V-подібної форми дозволяють легко прибирати вовну та волосся, дрібний пил та бруд. А дві LED-лампи підсвічують затемнені ділянки, важкодоступні місця та невидимий для ока пил. Насадка з м'яким ролером призначена для більш дбайливого догляду та делікатного прибирання паркету, плитки або дерев'яної підлоги.
Моторизована міні-щітка підійде для очищення м'яких меблів та вовни свійських тварин. Крім цього, Dreame R10 Pro поставляється з щілинною та пиловою насадками та настінним кріпленням для зарядки та зберігання пристрою у вертикальному положенні. Усередині встановлено потужний мотор, який працює зі швидкістю до 108000 оборотів на хвилину і забезпечує високу силу всмоктування 20000 Па.
Доступне регулювання потужності залежно від потреб та типу поверхні. Багаторівнева система фільтрації включає циклонний фільтр, фільтр для великого сміття і НЕРА, ефективно збираючи сміття і великої, і дрібної фракції і випускаючи назовні вже очищене повітря. Об'єм пилозбірника складає 0.6 л. Модель працює без дротів від вбудованого акумулятора ємністю 3000 мАгод. Одного заряду вистачає до 65 хвилин автономної роботи, а на повну зарядку батареї потрібно близько 4 годин. При цьому акумулятор повністю знімний, тому при необхідності ви можете докупити змінний блок, щоб збільшити автономність пилососу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame R10 Pro
Усі ціни 48 →Пилосоc Dreame R10 Pro (Black) VTV41B | 9 769 грн. |
Dreame Dreame R10 Pro (VTV41B) | 10 999 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame R10 Pro (VTV41B) | 9 159 грн. |
Вертикальный+ручной пылесос (2в1) Dreame R10 Pro (VTV41B) | 9 499 грн. |
Беспроводной пылесос Dreame R10 PRO VTV41B | 10 999 грн. |