Коляска EasyGo Optimo Air 2 in 1
Видео 3Фото 6 |
EasyGo Optimo Air 2 in 1
Конструкция:универсальная, 2 в 1
Складывание:книжка
Защита:бампер, ремни
Регулировки:спинка, подножка
Ширина шасси:60 см
Вес в сборе:11.8 кг
Все характеристики
Купить EasyGo Optimo Air 2 in 1
Дитяча універсальна коляска 2в1 EasyGo Optimo Air Rose | 12 500 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2в1 EasyGo Optimo Air Denim Синя | 11 000 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2в1 EasyGo Optimo Air Grey Fox | 11 000 грн. |
Дитячий універсальний візок 2в1 EasyGo Optimo Air Anthracite | 11 500 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →