Візочок Carrello Nero CRL-5514
Відео 5Фото 31 |
Carrello Nero CRL-5514
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:58 см
Вага в зборі:9 кг
Капюшон опускається до бампера.Кишеня на спинці. У комплекті накидка для ніг на блискавці.
Всі характеристики
Купити Carrello Nero CRL-5514
Усі ціни 80 →Прогулочная коляска Carrello Nero CRL-5514 2023 Pear Green | 6 680 грн. |
Коляска прогулянкова Carrello Nero CRL-5514 (dove grey) | 6 800 грн. |
Коляска прогулочная Carrello Nero CRL-5514 Dove Grey | 6 800 грн. |
Прогулянкова коляска Carrello Nero CRL-5514 Pear Green 100499 | 5 328 грн. |
Коляска прогулянкова Carrello Nero CRL-5514 dove grey | 6 834 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →