Система очищення і пом'якшення Ecosoft FPA 1252 CT
Ecosoft FPA 1252 CT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecosoft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecosoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecosoft FPA 1252 CT
Усі ціни 9 →Ecosoft Ecosoft FPA1252CT | 43 857 грн. |
Фільтр вугільної очистки Ecosoft FPA-1252-CT | 32 184 грн. |
Ecosoft FРА1252CT фільтр для видалення хлору (0.86, 220 V) FPA1252CT | 42 085 грн. |
Угольный фильтр для удаления хлора и органики Ecosoft FPA 1252 СТ | 30 660 грн. |
Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA1252CT (FPA1252CT) | 43 857 грн. | ![]() |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості фільтра для води Ecosoft FPA 1252 CT:
- Споживана потужність — 30 Вт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →