Заглибний насос Einhell GC-DP 3325 (4181530)
![]() |
Einhell GC-DP 3325 поплавковий вимикач |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-DP 3325
Усі ціни 26 →Дренажний насос Einhell GC-DP 3325 | 2 682 грн. |
| 2 682 грн. |
Дренажний насос Einhell GC-DP 3325, 330 Вт, 9500 л/г, вис. 6 м, глиб. 7 м (4181530) 4181530 | 2 682 грн. |
Насос дренажний Einhell GC-DP (418153) 4181530 | 2 279 грн. | ![]() |
Einhell 4181530 | 2 279 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →