Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Швейні машини й оверлоки   /   Elna

Швейна машинка Elna eXplore 340

Фото - Швейна машина / оверлок Elna eXplore 340
Відео 4Фото 5
Elna eXplore 340
Тип:електромеханічна
Петля:автоматична
Човник:горизонтальний ротаційний
Кількість рядків:26 шт
Кількість петель:1 шт
Стібок:довжина 4 мм, ширина 5 мм
Лапки:оверлочна
Всі характеристики
Характеристики eXplore 340
Основне
Тип швейної машинкиелектромеханічна
Човникгоризонтальний ротаційний
Формування петліавтоматично
Технічні хар-ки
Кількість строчок26 шт
Кількість петель1 шт
Максимальна довжина стібка4 мм
Максимальна ширина строчки5 мм
Швидкість шиття820 ст/хв
Функції та можливості
Функціїреверс
рукавна платформа
нитковтягувач
шиття подвійною голкою
Можливості регулювання
Регулюваннярегулювання тиску лапки
регулятор натягу нитки
Лапки в комплекті
Лапкиуніверсальна
оверлочна
для вшивання блискавки
для атласної строчки
для потайної строчки
для обметування петлі
Загальні характеристики
Джерело живленнявід мережі
Лінійка на корпусі
Чохолжорсткий
Габарити (ШхВхГ)42х28х17 см
Вага6.3 кг
Офіційний сайтnew.elna.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elna 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elna.

Купити Elna eXplore 340

Швейна машинка електромеханічна Elna eXplore 340

Швейна машинка електромеханічна Elna eXplore 340 поєднує простоту керування та широкий набір функцій для навчання й серйозних... щедомашніх проєктів: 23 програми швів (утилітарні, еластичні, декоративні, оверлокоподібні), автоматичне виконання петель, можливість подвійної голки, реверс для закріплення швів, регульована ширина (до 5 мм) і довжина стібка (до 4 мм) та максимальна швидкість до 820
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
19 156 грн.

Швейна машина Elna 340ex

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
17 774 грн.

Швейна машинка електромеханічна Elna eXplore 340

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
20 451 грн.

Швейна машина Elna Explore 340 S

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
19 632 грн.

Швейна машинка електромеханічна Elna eXplore 340

Швейна машинка електромеханічна Elna eXplore 340 поєднує простоту керування та широкий набір функцій для навчання й серйозних... щедомашніх проєктів: 23 програми швів (утилітарні, еластичні, декоративні, оверлокоподібні), автоматичне виконання петель, можливість подвійної голки, реверс для закріплення швів, регульована ширина (до 5 мм) і довжина стібка (до 4 мм) та максимальна швидкість до 820
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
18 391 грн.

Динаміка цін на Elna eXplore 340

Відеоогляди