Пластик для 3D друку eSUN PLA+ Black 1kg 1 кг чорний
![]() |
eSUN PLA+ Black 1kg 1 кг чорний |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог eSUN 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі eSUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити eSUN PLA+ Black 1kg 1 кг чорний
Пластик для 3D-принтера eSUN PLA+ P1.75мм, 1кг, black (PLA+P175B1) PLA+P175B1 | 716 грн. |
| 716 грн. | ![]() |
| 1 104 грн. |
Модификації eSUN PLA+ Black 1kg
| Ціни на eSUN PLA+ Black 1kg |
|---|---|---|---|---|
| eSUN PLA+ White 1kg 1 кг білий | від 702 грн. | 2 пропозиції | ||
| eSUN PLA+ Pine Green 1kg 1 кг зелений | від 739 грн. | 2 пропозиції | ||
| eSUN PLA+ Green 1kg 1 кг зелений | від 838 грн. | 2 пропозиції | ||
| eSUN PLA+ Brown 1kg 1 кг коричневий | від 870 грн. | 2 пропозиції | ||
| eSUN PLA+ Olive Green 1kg 1 кг оливковий | від 1 089 грн. | 1 пропозиція | ||
| eSUN PLA+ Red 1kg 1 кг червоний | від 870 грн. | 2 пропозиції | ||
| eSUN PLA+ Black 1kg 1 кг чорний | від 716 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →