Ліхтарик Fenix E28R V2.0 (E28RV20)
![]() |
Fenix E28R V2.0 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Практичні рішення для резервного освітлення під час блекаутуЛампи, LED-стрічки та інші джерела світла, які не залежать від електромережі.

Як вибрати ліхтарикТип ліхтаря, світловий потік, дальність освітлення та інші ключові критерії вибору
Купити Fenix E28R V2.0
Усі ціни 30 →Фонарь ручной Fenix E28R V2.0 E28RV20 | 3 500 грн. |
Ліхтар ручний Fenix E28R V2.0 E28RV20 | 3 500 грн. | ![]() |
Ліхтар туристичний Fenix E28R V2.0 (E28RV20) | 3 500 грн. |
Fenix E28R V2.0 (1x18650) | 3 500 грн. |
| 3 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →