Ліхтарик Fenix E20 V2.0
Відео 10Фото 6 |
Fenix E20 V2.0 |
|
Ручний ліхтарик виробництва Fenix є середнім ціновим сегментом, а в рамках фірмової лінійки вважається однією з молодших моделей. Він є другим поколінням версії E20, на фоні якої став меншим за розмірами (12.7 см на фоні 15.4 см) і легшим (42 грам проти 90 г), але яскравішим і практичнішим. Наприклад, прилад тепер передбачає не лише ремінець на зап'ястя, а й кліпсу для повсякденного носіння на кишені чи рюкзаку.
Ліхтарик Fenix E20 V2.0 працює на світлодіоді Luminus SST20, для якого заявлений робочий ресурс в 50 тисяч годин. Він підтримує 4 рівні яскравості, так що світловий потік може змінюватись від 5 до 350 люменів. Дальність освітлення відповідно змінюється від 15 до 126 метрів. Як елементи живлення пропонується використовувати пару популярних батарейок AA-типу (включені в комплект постачання). З ними запас автономної роботи здатний досягати 200 годин (у режимі Low). Також замість цих елементів можна використовувати пальчикові акумулятори. Корпус моделі виконаний з алюмінію із твердим анодованим покриттям. Він не боїться ударів (витримує падіння з метрової висоти) та характеризується відмінною герметичністю (клас IP68).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix E20 V2.0
Усі ціни 30 →Фонарь ручной Fenix E20 V2.0 Luminus SST20 E20V20 | 1 960 грн. |
Ліхтар ручний Fenix E20 V2.0 | 1 960 грн. |
Fenix Fenix E20 V2.0 (E20V20) | 1 960 грн. |
Фонарь Fenix E20 V2.0 (Luminus SST20, 350 люмен, 4 режима, 2xAA) 5-1082V20 | 1 666 грн. |
Фонарь туристический Fenix E20 V2.0 (E20V20) | 1 961 грн. |