Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Опалення та котли   /   Циркуляційні насоси   /   Forwater

Циркуляційний насос Forwater WPB25/4-130 4 м
130 мм

Фото - Циркуляційний насос Forwater WPB25/4-130 4 м 130 мм
Фото 3
Forwater WPB25/4-130 4 м
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:1320 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:22 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики WPB25/4-130
Основне
Основне призначеннядля систем опалення
Конструкціяодинарний
Принцип діївідцентровий
Тип ротора"мокрий"
Робочі характеристики
Продуктивність1320 л/год
Макс. напір4 м
Макс. робочий тиск10 бар
Мін. t рідини-10 °С
Макс. t рідини110 °С
Функціїплавне регулювання
автоматичний режим роботи
дисплей
панель управління
Двигун
Макс. споживана потужність22 Вт
Напруга мережі220 В
Розміщення валагоризонтально
Матеріал валуметалокераміка
Підключення
З'єднаннярізьба
Розташування отворівспіввісно
Вхід. отвір1 1/2"
Вихід. отвір1 1/2"
Інше
Матеріал корпусачавун
Матеріал робочого колесапластик
Країна походження брендуКитай
Клас захистуIP42
Клас ізоляціїF
Монтажна довжина130 мм
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.

Купити Forwater WPB25/4-130 4 м
130 мм

Усі ціни 9 →

Forwater Forwater WPB 25/4-130 CV020843

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 146 грн.

Насос циркуляционный Forwater WPB 25/4-130 CV020843

Насос циркуляционный Forwater WPB 25/4-130 - это надежный и эффективный выбор для вашей системы отопления.Изготовлен из высок... щеокачественных материалов, он гарантирует длительный срок службы и отличную защиту от блуждающих токов.Корпус насосной части изготовлен из чугуна, что придает ему большую прочность и долгий срок службы.Рабочее колесо из полимера обеспечивает эффективную перенос
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 718 грн.

Насос циркуляционный Forwater WPB 25/4-130

Насос циркуляционный Forwater WPB 25/4-130 - надежный и эффективный выбор для вашей системы отопления. Изготовленный из высок... щеокачественных материалов, он гарантирует длительный срок службы и отличную защиту от перепадов напряжения. Корпус насосной части выполнен из чугуна, что придает ему высокую прочность и долгий срок службы. Рабочее колесо из полимера обеспечивает эффективную
Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
6 290 грн.

Насос циркуляційний Forwater WPB 25/4-130 CV020843

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Насос циркуляційний Forwater WPB 25/4-130

Маркетплейс: Rozetka.ua  Сантехнікон З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 860 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Forwater WPB25/4-130 4 м
130 мм

Модификації Forwater WPB25/4-130

Ціни на Forwater WPB25/4-130
Forwater WPB25/4-130 4 м
130 мм
від 4 860 грн.9 пропозицій
Forwater WPB25/4-180 4 м
180 мм
від 5 146 грн.5 пропозицій
Forwater WPB25/6-130 6 м
130 мм
від 4 966 грн.7 пропозицій
Forwater WPB25/6-180 6 м
180 мм
від 5 258 грн.7 пропозицій