Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   FrimeCom

ДБЖ FrimeCom XL-1000 1000 ВА

Фото - ДБЖ FrimeCom XL-1000 1000 ВА
FrimeCom XL-1000 1000 ВА
Основне
Типрезервне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею10 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги100 – 290 В
Максимальний струм20 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1000 ВА
Номінальна вихідна потужність800 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Вихідна частота50 Гц
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Підтримка зарядки LiFePO4
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
захист від перезарядки зовнішньої АКБ
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Дисплей
Розміри (ВхШхГ)120x255x290 мм
Вага10.8 кг
Офіційний сайтfrimecom.com.ua
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FrimeCom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FrimeCom.

Купити FrimeCom XL-1000 1000 ВА

Усі ціни 14 →

FrimeCom XL-1000

ДБЖ-інвертор для зовнішніх акумуляторів Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги Мікроконтролерне керування, функція AV... щеR Потужність інвертора: 1000 ВА/800Вт
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 460 грн.

ДБЖ-інвертор FrimeCom xl-1000

ДБЖ-інвертор для зовнішніх акумуляторів Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги Мікроконтролерне керування, функ... щеція AVR Потужність інвертора: 1000 ВА/800Вт - Тип архітектури: резервний (Off-Line) - Потужність повна: 1000 VA - Потужність активна: 800 Вт - Форма вихідного сигналу: правильна (чиста) синусоїда - Вхідна напруга: 100-290 В - Час перемикання:
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 574 грн.

ДБЖ-інвертор FrimeCom XL-1000

ДБЖ-інвертор для зовнішніх акумуляторів Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги Мікроконтролерне керування, функція AV... щеR Потужність інвертора: 1000 ВА/800Вт
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 990 грн.

Блок безперебійного живлення FRIMECOM XL-1000 LCD P Sine Wave w\t Battery

Hns.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
5 599 грн.

ДБЖ-інвертор FrimeCom XL-1000

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 421 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на FrimeCom XL-1000 1000 ВА

Модификації FrimeCom XL-1000

Ціни на FrimeCom XL-1000
FrimeCom XL-1000 1000 ВАвід 5 419 грн.15 пропозицій
FrimeCom XL-1200 1200 ВАвід 5 754 грн.15 пропозицій
FrimeCom XL-1500 1500 ВАвід 5 897 грн.13 пропозицій