ДБЖ FrimeCom VP-1200 1200 ВА
FrimeCom VP-1200 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FrimeCom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FrimeCom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FrimeCom VP-1200 1200 ВА
Усі ціни 15 →FrimeCom VP-1200 | 3 523 грн. |
FrimeCom VP-1200 | 3 523 грн. |
Джерело безперебійного живлення FrimeCom VP-1200 | 3 195 грн. |
ИБП FrimeCom VP-1200 | 3 533 грн. |
ДБЖ FrimeCom FrimeCom V-1200 LED | 3 199 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації FrimeCom VP-1200
Ціни на FrimeCom VP-1200 |
---|---|---|---|---|
FrimeCom VP-600 600 ВА | від 1 512 грн. | 24 пропозиції | ||
FrimeCom VP-1000 1000 ВА | від 2 199 грн. | 5 пропозицій | ||
FrimeCom VP-1200 1200 ВА | від 3 195 грн. | 15 пропозицій | ||
FrimeCom VP-1500 1500 ВА | від 3 890 грн. | 15 пропозицій |